shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 MKD
View Cart Check Out
By

Никола

СКАНДАЛ ВО КРАТОВО: Нерегуларен седми гол, исклучени камери и криминално судење на мечот со Силекс

Почитувани, Фудбалскиот клуб Работнички како долгогодишен член на Првата фудбалска лига на Република Македонија и поранешен повеќекратен шампион на државата чувствува потреба...
Read More

Реакција на ФК Работнички: Судењето во Првата лига е се покатастрофално, а можеби и тенденциозно

Поттикнати од случувањата, особено во последните одиграни кола, фудбалскиот клуб Работнички со лошото и тенденциозно судење на натпреварите од новата сезона во...
Read More